KRS - 0000043188

monitoring pozycji
Pole tekstowe: Wydarzenia 2018 roku

Wybrano nowe władze.

16.01.2018

 

W dniu 16 stycznia 2018 roku, w pomieszczeniach hotelu „Nest”, członkowie gnieźnieńskiego SEiRP na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym wybrali nowy  Zarząd, Komisję Rewizyjną i Delegatów na Zjazd Wojewódzki, na kolejną czteroletnią kadencję.

 

                                                               Foto z zebrania                    

 

 

 

 

 

 

VI Zimowy Turniej „Baśki” Służb Mundurowych

18.02.2018

 

SEiRP Gniezno przeprowadził VI Zimowy Turniej „Baśki” . Przy zielonych stolikach zasiadło 36 graczy. Zwycięzcy turnieju za miejsca 1-3 otrzymali Puchary Starosty Gnieźnieńskiego, natomiast za miejsca 1-6 torby gadżetowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Gniezna i dyplomy od organizatora - Prezesa SEiRP Gniezno

 

                            Foto                            Tabela zbiorcza

 

 

 

 

 

 

Dzień Kobiet

08.03.2018

 

Zarząd SEiRP zaprosił swoje członkinie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Paniom wręczono kwiaty i złożono okolicznościowe życzenia. Był też obiad, kawa i ciasto, a także symboliczna lampka wina. Rozmawiano też o naszych imprezach i uroczystościach, które odbędą się w tym roku. W spotkaniu uczestniczyło 17 pań i 3-ch panów - członków Zarządu.

 

                                             Zdjęcia ze spotkania            

 

 

 

 

 

 

JUBILEUSZ XV LECIA SEIRP GNIEZNO

18.05.2018

 

w Gościńcu Nad Dwoma Stawami odbyła się Gala Jubileuszowa.

Członkowie gnieźnieńskiej organizacji podsumowali 15 lat działalności. Były wspomnienia, podziękowania i wyróżnienia. Uroczystość uświetnił występ Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” z Domu Kultury w Trzemesznie. Gośćmi spotkania byli: Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz, Komendant Powiatowy Policji Przemysław Kozanecki, oraz Prezesi: Jan Zachciał i Stanisław Pruszyński z Zarządu Wojewódzkiego SEiRP z Poznania. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnikom serwowano między innymi szeroki wachlarz potraw z grilla. Następnie zabrzmiała muzyka przy której bawiono się wybornie do północy.

                                                               Więcej …….           Fotogaleria

Spotkanie Zarządów Kół w Kaliszu

08.06.2018

 

W ramach współdziałania emeryckich organizacji służb mundurowych,  członkowie Zarządu SEiRP Gniezno  zostali zaproszeniu przez Zarząd kaliskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Spotkanie odbyło się w podkaliskiej Stanicy Harcerskiej Szale i miało charakter pikniku integracyjnego. Przed przybyciem do harcówki pokazano nam atrakcje Kalisza i okolic. Gościliśmy się przy żurku , kiełbasie, bigosie, chlebie ze smalcem, ogórku kwaszonym i napojach. Była też muzyka i tańce. Piknik pokazał, iż takie spotkania są  potrzebne, będziemy więc je organizować.

                  Info na stronie SEiRP Kalisz                    Fotografie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piknik integracyjny na Lednicy

06.07.2018

 

Gnieźnieński Zarząd SEiRP zorganizował piknik nad Jeziorem Lednickim. Do współudziału zaprosił Zarządy SEiRP z Kalisza i Piły. W słoneczne przedpołudnie 50 osobowa grupa uczestników spotkała się pod pomnikiem B.Chrobrego. Zwiedziliśmy Muzeum Archidiecezjalne, skarbiec oraz katedrę, a w niej Drzwi Gnieźnieńskie i podziemia. Po przerwie na starówce przemieściliśmy się do Wielkopolskiego Parku Etnograficznego, oraz  zwiedziliśmy mały skansen na Lednicy. Następnie udaliśmy się nad brzeg jeziora Legnickiego, gdzie pod strzechą, przy muzyce odbyła się biesiada. Serwowano potrawy z rusztu i grilla, gorące pyry z gzikiem, chleb ze smalcem i ogórkiem. To wszystko  było można popić piwem, kawą, herbatą, …...

 

                                                      Fotografie

 

 

 

 

Wycieczka do Warszawy

19.08.2018

Przez trzy weekendowe dni: 17-19 sierpnia, zwiedziliśmy: Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, i Zamkiem Królewskim, Bazylikę Archikatedralną, Rynek Starego Miasta, Pomnik Syrenki, Barbakan, Mury miejskie, Pomnik Małego Powstańca, Pomnik Jana Kilińskiego. Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza. Łazienki Królewskie z Pałacem na Wodzie i Teatrem na Wyspie, Centrum nauki Kopernik, Pałac Kultury i Nauki, Złote Tarasy. Stadion Narodowy, Pałac w Wilanowie, wraz z ogrodami. Multimedialny Park Fontann, gdzie obejrzeliśmy przepiękną historię legendarnego księcia przedstawioną za pomocą światła, wody i dźwięku. Odwiedziliśmy też Wojskowe Powązki.

                                                     

                                                                  Fotografie                          

 

 

Inne wydarzenia: