KRS - 0000043188

monitoring pozycji

Spotkanie Noworoczne 04 styczeń

Członkowie koła zebrali się na świetlicy KPP aby podsumować miniony rok. Przedstawiono sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za miniony 2010 r. Mówiono też o planach na bieżący 2011 rok. Obecni wysłuchali Słowa Bożego wygłoszonego przez ks. kapelana i zaśpiewali kolędę. Zarząd  wyraził też podziękowania osobom szczególnie zaangażowanym w działalność koła, wręczono medale i dyplomy oraz złożono życzenia noworoczne.      

                                                                        Fotogaleria

Dzień kobiet—8 marzec

Zarząd zaprosił do restauracji „Gwarna” członkinie oraz żony członków gnieźnieńskiego koła na uroczyste spotkanie z okazji DNIA KOBIET. Były życzenia toasty i kwiaty, oraz odśpiewano paniom tradycyjne STO LAT !

A, że Dzień Kobiet przypadał w ostatni dzień karnawału, spotkanie uatrakcyjniono o zabawę ostatkową. Przy dźwiękach muzyki tanecznej serwowanej przez „Adriana”, bawiono się wybornie przez kilka godzin.

                                                      Fotki 

Wieczór w teatrze 12 marzec

Zarząd Koła wykonując swoje obowiązki statutowe między innymi poprzez organizowanie życia kulturalnego, zorganizował dla członków i sympatyków gnieźnieńskiego koła wyjście do teatru.

Z oferty tej skorzystało 30 osób. Chętni obejrzeli na deskach Teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie farsę Robina Hawdona „Wieczór Kawalerski”.

Fotki z teatru

UWAGA !!!

 

Jeżeli ktoś z uczestników powyższych wydarzeń wykonał ciekawe fotografie i chciałby je pokazać innym, proszę przesłać je na adres: seirp.gniezno@wp.pl - zostaną opublikowanie w tym serwisie

Zebranie kończące opbchody XX Lat SEiRP

 

W dniu 5 kwietnia w świetlicy KRP odbyło się Zebranie ogólne członków gnieźnieńskiego koła. Zebranie to  obchody XX  Lecia powstanie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Były podziękowania dyplomy odznaczenia i medale.

Wyjście do teatru 16 kwiecień

 

Tym razem Zarząd Koła SEiRP w Gnieźnie zaprosił swoich członków i ich najbliższych do gnieźnieńskiego teatru im. Aleksandra Fredry na bardzo znaną komedię Franciszka Moliera „Świętoszek.

Z zaproszenia skorzystało 21 osób.

Zawody w wędkowaniu morskim

W dniu 4 maja 15 osobowa grupa członków koła, kolegów z NSZZ Policjantów oraz sympatyków naszego stowarzyszenia wypłynęła z Kołobrzegu w morze, aby z łodzi motorowej katamaran  GLOBTROTER rozegrać zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła SEiRP w Gnieźnie.

 I -miejsce i Puchar za złowionych największej ilości ryb zdobył kol. Jerzy Nowak, II-miejsce Paweł Braszka a III - Robert Lewandowski. Największego dorsza złowił Paweł Braszka i on otrzymał  Puchar za Największy Okaz Rejsu

                                                     

Wycieczka 2 dniowa do Krynicy Morskiej

W dniach 3–4 czerwca odbyła się wycieczka do Krynicy Morskiej. Po drodze zwiedziliśmy Zamek Krzyżacki w Malborku. W Krynicy Morskiej 31 osobowa grupa uczestników została zakwaterowana w Ośrodku Wypoczynkowym „Polanka” w bardzo dobrych warunkach. Było też wieczorne spotkanie integracyjne z tańcami. Wycieczkowicze korzystając ze wspaniałej pogody chętnie przebywali na nadmorskiej plaży. Atrakcją był też rejs statkiem po Zalewie Wiślanym oraz zwiedzanie Fromborka w tam Planetarium.           

                                             Foto galeria

 

 

Obchody Święta Policji

W dniu 22 lipca odbyły się w Gnieźnie uroczystości „Święta Policji”. Obchody rozpoczęto o godz. 10.00 mszą Świętą w Kościele Św. Michała. O godz. 11.00 delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem pomordowanych policjantów. O godz. 11.30 w Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbyła się uroczysta akademia, w czasie której wręczono odznaczenia i akty nominacyjne wielu policjantom i pracownikom cywilnym powiatu gnieźnieńskiego. W uroczystości uczestniczyła też delegacja naszego Stowarzyszenia.

Pobyt na wypoczynku w górach

W dniach 26-31 sierpnia 36-osobowa grupa członków i sympatyków naszego koła wraz z najbliższymi przebywała na wypoczynku w górach. Odwiedziliśmy: Pszczynę, Poronin, Zakopane z Kasprowym Wierchem, Gubałówką, Skocznią narciarską i Krzeptówki, oraz w Pieninach - Czorsztyn, Niedzicę, Spływ przełomem Dunajca do Szczawnicy, Morskie Oko, chętni mogli też skorzystać z innej atrakcji, jaką są na podhalu baseny geotermalne. Odbył się też wieczorek taneczny przy kapeli góralskiej. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na Jasnej Górze.                          

  Fotogaleria

Wyjazd do Teatru Muzycznego

Zarządu koła realizując plan pracy na 2011 rok, zorganizował w dniu 28 października dla emerytów wyjazd do Poznania na spektakl przedpremierowy musicalu Mitcha Leigha „Człowiek z La Manchy”.

 

Z zaproszenia skorzystała 27 osobowa grupa emerytów i rencistów policyjnych i wojskowych w raz z najbliższymi.               

         Aria: „Śnić sen … „                          …. więcej  zdjęć  

 

 

Pobyt nad morzem

W dniu maju kilkunastoosobowa grupa członków koła, wraz z  najbliższymi odpoczywała w Ośrodku WDW w Unieściu.  W pięknie położonym ośrodków odpoczywali wspólnie z koleżankami i kolegami emerytami ze straży pożarnej i wojska. Była spacery brzegiem morza, smaczna świeża rybka i oczywiście spotkania na wieczorkach tanecznych przy ognisku z grillem.

 

Zabawa Andrzejkowa

W dniu 28 listopada w restauracji „Gwarna” w Gnieźnie odbyła się zabawa andrzejkowa, na której bawili się wspólnie     członkowie gnieźnieńskich emeryckich stowarzyszeń służb mundurowych. Emeryci wojskowi, strażacy i policjanci wraz z najbliższymi bawili się wybornie do późnej nocy.

 

Organizatorem tegorocznej imprezy, był Zarząd Związek Koła Związku Wojska Polskiego przy ZRB w Gnieźnie.

                                                                        Fotki z imprezy

 

Spotkanie opłatkowe

W dniu 16 grudnia 2011 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie, odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe.

 

Organizator spotkania - Zarząd Koła SEiRP w Gnieźnie zaprosił zarówno zrzeszonych jak i niezrzeszonych emerytów i rencistów policyjnych powiatu  gnieźnieńskiego.

 

 

Zarząd z opłatkiem u członków seniorów.

W tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia członkowie Zarządu Koła SEiRP w Gnieźnie, odwiedzili w domach tych członków koła, którzy nie mogli uczestniczyć we wspólnym spotkaniu opłatkowym.

 

Złożono życzenia świąteczno-noworoczne, dzieląc się opłatkiem.

 

Inne wydarzenia:

Pole tekstowe: Wydarzenia 2011 roku