KRS - 0000043188

PROGRAM WIOSENNEJ WYCIECZKI 5 DNIOWEJ

 

MAZURY – BIAŁOSTOCCZYZNA - LITWA

 

Dzień 1

Wcześnie rano wyjazd i przejazd do Sanktuarium w Gietrzwałdzie, nawiedzenie Sanktuarium i spacer do cudownego źródełka. Następnie przejazd do Olsztyna i zwiedzanie: spacer po Starówce z Zamkiem Biskupów Warmińskich, murami miejskimi z Bramą Wysoką oraz Konkatedrą Św. Jakuba. Zobaczymy również barokowy Ratusz z XVII wieku. Przejazd do hotelu w rejonie Mrągowo - Giżycko, obiadokolacja.

 

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do miejscowości Św. Lipka, gdzie zwiedzimy Sanktuarium i wysłuchamy koncertu organowego. Spacer  po historycznym Reszlu z pięknym Zamkiem Biskupów Warmińskich i średniowiecznym układem ulic. Przejazd do Gierłoży z ruinami polowej kwatery Adolfa Hitlera: słynnego „Wilczego Szańca” (dopłata 25 zł), powrót do Hotelu, obiadokolacja.

 

Dzień 3

Śniadanie, przejazd i rejs Kanałem Augustowskim – Rospuda (dopłata 45 zł od osoby), przejazd i krótka wizyta w Trokach: spacer do Zamku, który będziemy podziwiać z zewnątrz oraz po miasteczku. Dla chętnych czas na słynne kibiny (opłata we własnym zakresie). Następnie przejazd do Hotelu w Wilnie, obiadokolacja.

 

Dzień 4

Śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: m.in.: Wzgórze i Zamek Giedymina, Plac Katedralny, Katedra św. Stanisława, Pałac Prezydencki, budynek Uniwersytetu Wileńskiego, Plac Ratuszowy, Cerkiew św. Ducha, Ostra Brama, dzielnica Żydowska i Cmentarz na Rossie. Wieczorem obiadokolacja w restauracji z muzyką na żywo.

 

Dzień 5

Śniadanie, wyjazd do Druskiennik i spacer Bulwarem. Zobaczymy „Źródło piękności”, piękne wille oraz Cerkiew Matki Bożej Wszystkich Strapionych. Chwila dla wszystkich przy Fontannie Muzycznej. Wyjazd do Polski i powrót w godzinach nocnych.

 

Zapewniamy:

- przejazd autokarem (Klima, dvd, fotele rozkładane)                

- opiekę pilota, przewodników miejscowych

- ubezpieczenie NW + KL
- 2 noclegi w Hotelu rejon Mrągowo-Giżycko. Pokoje 2-osobowe z łazienkami i tv.

- 2 noclegi w Hotelu w Wilnie. Pokoje 2-osobowe z łazienkami i tv.

- wyżywienie wg programu
- opłaty drogowe, parkingowe


UWAGA!  Wstępy nie wliczone do ceny! (  ok. 70 zł. )

 

Termin:  koniec kwietnia – maj  2023 r.

Koszt:  ok.1350,-zł. /os.  - plus ok. 70 zł. /os. - wejściówki i rejs

Program jest ramowy i może ulec nieznacznym zmianom.

 

                                                                                                              Powrót do Strony Głównej