KRS - 0000043188

monitoring pozycji

Spotkanie z lekarzem 05 luty

 

Gościem spotkania  była doktor Teresa Maciejewska, która wygłosiła pogadankę, na temat nadciśnienie tętniczego, zwanego epidemią XXI wieku. Pani doktor  odpowiadała  też na pytania zadawane przez wielu uczestników tego spotkania.

 

      

Wycieczka na Litwę i po mazurach 15-19 wrzesień

trasa: Golub Dobrzyń, Święta Lipka, Gierłoż , Wilczy Szaniec, Wilkasy, Giżycko, Augustów, Troki, Wilno oraz Druskienniki, odbyliśmy rejs po Kanale Augustowskim i zwiedziliśmy zamek w Nidzicy.                                                             

Wypad do Kołobrzegu 05 - 11 maja

Grupa członków stowarzyszenia wybrała się do Kołobrzegu. W jednym w tamtejszych ośrodków pięknie położonym tuż nad brzegiem morza odpoczywali przez klika dni, a że pogoda dopisała, wypad ten uznano jako bardzo udany.                                                                                                        

Dzień Kobiet 08 marca                            

Przybyłem na spotkanie panie: Fritzkowska Halina, Gmerek Danuta, Składanowska Jadwiga, Borkowicz Zofia , Kozłowska Janina i Grajek Irena przyjęły od Zarządu Koła najserdeczniejsze życzenia oraz kwiaty.  

 

 

złożono najserdeczniejsze życzenia i wręczono kwiaty.

 

 

 

        

Spotkanie z pszczelarzem 07 październik  

Gościem był Prezes Koła Pszczelarzy w Gnieźnie Jan Kwaśniewski. Zebrani, poza tym, ze usłyszeli wiele bardzo ciekawych informacji o zaletach pszczelich produktów, mogli też na miejscu zakupić wiele gatunków wspaniałego  miodu i pyłek kwiatowy.

 

 

 

Dzień Seniora 20 listopada            

W dniu 20 listopada 2008 roku odbyło się uroczyste spotkanie z okazji DNIA SENIORA i 5-tej rocznicy powstania Stowarzyszenia w Gnieźnie. Przybyli: Prezydent Miasta Gniezna, Za-a Komendanta Policji, i wielu innych ……                                     więcej - galeria

   

Z życia Koła – ROK 2008

Zabawa karnawałowa -18 styczeń

Jak co roku w karnawale zorganizowano imprezę taneczną  na której członkowie, oraz sympatycy naszego koła z rodzinami bawili się do białego rana przy dźwiękach muzyki zespołu muzycznego ALFA. W zabawie uczestniczyły 72 osoby.                                  więcej - galeria

                                                                                            

Inne wydarzenia:

Pole tekstowe: Wydarzenia 2014 roku