KRS - 0000043188

monitoring pozycji

Dzień Kobiet - 05 marca 2010 roku

Do restauracji Europejska Zarząd zaprosił członkinie Naszego Koła na uroczyste spotkanie. Były kwiaty życzenie i toasty. Bawiło się 27 Pań w towarzystwie 19 panów

 

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze

Odbyło się w dniu 09 marca 2010 roku w świetlicy KPP Gniezno. Zebranie udzieliło absolutorium ustępującemu Zarządowi Koła i wybrało władze na następną  kadencję.

Wyprawa w morze na dorsze

W dniu 8 kwietnia 14-to osobowa grupa udała się do Darłowa a stamtąd kutrem „Darłowiak” w morze. Pogoda dopisała, dorsze dobrze brały, schwyciliśmy łącznie ponad 150 szt., więc wszyscy wrócili zadowoleni.

Uroczystość odsłonięcia obelisku

W dniu 15 maja z Parku Miejskim w Gnieźnie odsłonięto obelisk poświęcony 19 policjantom z Gniezna i okolic, zamordowanych w Twerze w 1940 roku. W uroczystości brała też  udział delegacja reprezentująca nasze koło.

Piknik służb mundurowych

W dniu 15 maja z Gębarzewie odbył się Piknik zorganizowany przez Związek Emerytów i Rencistów Służby Więziennej, w którym wzięła udział pokaźna grupa naszych członków z rodzinami. Mimo niezbyt dobrej pogody zabawa była super.

 

UWAGA !!!

 

Jeżeli ktoś z uczestników powyższych wydarzeń wykonał ciekawe fotografie i chciałby je pokazać innym, proszę przesłać je na adres: seirp.gniezno@wp.pl - zostaną opublikowanie w tym serwisie.

Pobyt 5-cio dniowy nad morzem

W dniach 22-27 maja, grupa naszych członków  wraz rodzinami przebywała nad morzem w Wojskowym Domu Wypoczynkowym. Wyjazd ten zorganizował Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy WP w Gnieźnie

Wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu

W dniu 28 maja, grupa naszych członków  wraz rodzinami obejrzała spektakl „Księżniczka Czardasza”- sztuka  się bardzo podobała. Wyjazd zorganizował Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy WP w Gnieźnie

IV Wojewódzki Zjazd Delegatów SEiRP

W dniu 22 maja w Środzie Wlkp. odbył się Zjazd w którym uczestniczyła delegacja naszego koła. Były medale i dyplomy a  Cz. Połka - Prezes Koła w Gnieźnie, wybrany został do Prezydium Zarządu Wojewódzkie SEiRP w Poznaniu.

Wycieczka w Kotlinę Kłodzką i do Pragi.

W dniach 27-31 sierpnia 45 osobowa grupa zwiedziła: Książ, Kudowę Zdrój, Wambierzyce i wiele innych ciekawych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej oraz Pragę z Hradczanami i Starówką oraz obejrzano też praskie tańczące fontanny.   

Piknik z ciuchcią

W dniu 6 czerwca, nasi członkowie wraz rodzinami mieli możliwość skorzystania z przejazdu kolejką wąskotorową do Przybrodzina na piknik. Wyjazd zorganizował Związek Emerytów i Rencistów  przy Straży Pożarnej w Gnieźnie

Grzybobranie 2010

17 września grupa członków naszego koła wybrała się na grzyby. Najwięcej grzybów zebrał  kol. Zdzisław Skalski i został Królem Grzybobrania, natomiast największy okaz znalazł kol. Eugeniusz Karolko. Oboje odebrali  gratulacje i okolicznościowe dyplomy. Były też kiełbaski z grilla i piwko.

Dzień Seniora

05 listopada w restauracji GWARNA odbyło się uroczyste spotkanie z okazji DNIA SENIORA, połączone z obchodami XX rocznicy Powstania Stowarzyszenia. Uczestniczyło 55 osób w tym zaproszeni goście: Prezydent Miasta Gniezna, Komendant Powiatowy Policji i inni ............

Wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu

W dniu 18 listopada, 14 osobowa grupa naszych członków  wraz rodzinami obejrzała wspaniałą Operetkę F. Lehara „Kraina Uśmiechu”  Skorzystaliśmy z uprzejmości Zarządu ZŻWP przy WZRB w Gnieźnie, który wyjazd zorganizował.

Inne wydarzenia:

Pole tekstowe: Wydarzenia 2010 roku