KRS - 0000043188

monitoring pozycji

Inne lata

Dzień Weterana Policji

22.07.2017r.

W dniu 22 lipca 2017 roku odbyło się coroczne spotkanie członków gnieźnieńskiego SEiRP z okazji Dnia Weterana Policji. Tym razem w Gościńcu nad Dwoma Stawami ul. Osiniec w Gnieźnie. Były życzenia, podziękowania i wyróżnienia. Wieloletni nasz członek Mariusz Jeżewski został wyróżniony Dyplomem Uznania za aktywną działalność na rzecz środowiska emerytów i rencistów policyjnych. Dyplomy okolicznościowe i podziękowania otrzymali: Lidia Śniegowska, Krzysztof Łaczkowski i Grzegorz Gorzelany.

Kuchnia oferowała szeroki wachlarz potraw z grilla, wiele wyrobów i przetworów, oraz kawę i ciasto. Były oczywiście też tańce. Bawiono się wybornie.

 

 

TURNIEJ GRY W KARTY

12.02.2017

Zarząd SEiRP zorganizował V ZIMOWY TURNIEJ BAŚKI Związków i Stowarzyszeń Służb Mundurowych.  Puchary ufundowali: za I miejsce Zarząd IPA Region Gniezno, za II miejsce ZT NSZZ Policjantów w Gnieźnie, za III miejsce Zarząd SEiRP Gnieźnie. Zwyciężył Dominik Ziarnik, drugi był Andrzej Ziarnik, trzeci Henryk Kędzierski. Dyplomy okolicznościowe otrzymali: za 4 miejsce Jan Szczechowiak, za 5 miejsce Mirosław Imbierowicz i za 6 Józef Siwka.  W turnieju uczestniczyło 48 graczy. 

 

                                             Foto w turnieju

ZABAWA ANDRZEJKOWA

24.11.2017r.

 

W piątek 24 listopada w Gościńcu nad Dwoma Stawami na Osińcu odbyła się Zabawa Andrzejkowa w której uczestniczyli także czynni funkcjonariusze i koledzy emeryci ze Straży Pożarnej.

Do tańca przygrywał: DJ „Grzegorz”.

 

Ogółem bawiło się 121 osób.

 

 

 

 

DZIEŃ KOBIET

08.03.2017

Zarząd zaprosił członkinie gnieźnieńskiego Stowarzyszenia na uroczyste spotkanie  z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KOBIET,

które odbyło się w restauracji „Paula” w Gnieźnie.

Z zaproszenia skorzystało 14 Pań, które zostały powitane przez Prezesa Zenona Pieterka, który w imieniu SEiRP złożył najserdeczniejsze życzenia.

Obecni na spotkaniu członkowie zarządu wręczyli Paniom kwiaty, składając również okolicznościowe życzenia. Był też obiad, kawa i ciasto, a także symboliczna lampka wina.

ŚWIĘTO ZMARŁYCH

02.11.2017r.

Członkowie Zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gnieźnie z okazji Święta Zmarłych odwiedzili groby swoich zmarłych kolegów, byłych policjantów - członków naszej organizacji i zapalili im okolicznościowe znicze.

 

                           Cześć ich pamięci

 

 

 

 

WYCIECZKA JEDNODNIOWA - WROCŁAW

29.04.2017r.

W sobotę 29 kwietnia 2017r. członkowie gnieźnieńskiej organizacji, wraz z najbliższymi udali się do Wrocławia.

Grupa zwiedziła z przewodnikiem: Ostrów Tumski z Katedrą, wrocławską starówkę z pięknym, jednym z największych rynków staromiejskich Europy, z największymi ratuszami w Polsce. Następnie kilka godzin spędziliśmy w ZOO, gdzie mogliśmy obejrzeć unikalne w skali światowej Afrykarium - oceanarium prezentujące faunę Afryki. Po przerwie obiadowej udaliśmy się do rotundy Panorama Racławicka, gdzie obejrzeliśmy przepiękny obraz olejny Jana Styki i Wojciecha Kossaka przedstawiający wizję przebiegu bitwy pod Racławicami.

                                             Foto z wycieczki

 

 

 

 

WYCIECZKA 2 DNIOWA

09-10.09.2017r.

 

Sobotę 9 września spędziliśmy w Zielonej Górze, gdzie uczestniczyliśmy w obchodach największego święta wina w Polsce.

W dniu  10 września udaliśmy się do Łagowa, gdzie znajduje się XIV wieczny zamek Joannitów. Następnie przeszliśmy podziemną trasę Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego i w drodze powrotnej odwiedziliśmy Świebodzin .                

 

 

 

 

WYCIECZKA 4 - dniowa

02.06.2017r.

W dniach 30.5 - 2.06.2017r. odbyliśmy kolejną wycieczkę. Tym razem udaliśmy się na Wybrzeże Zachodnie, oraz do Berlina. Zwiedziliśmy najciekawsze miejsca w Szczecinie, Międzyzdroje gdzie mieszkaliśmy, odwiedziliśmy też Świnoujście, oraz niemiecki kurort nadbałtycki Ahlebeck. W ostatni dzień wycieczki udaliśmy się do Berlina. Zwiedzaliśmy miasto spacerując, jeżdżąc autokarem, oraz pływając statkiem po Sprewie. W wycieczce uczestniczyło 55 osób: 30 z Gniezna, 21 z Kalisza i 4 osoby z Międzychodu.

Galeria foto         Więcej ………………..

 

 

Pole tekstowe: Wydarzenia 2017 roku

2 - DNIOWA WYCIECZKA

09-10.12.2017r.

 

W dniach 9-10 grudnia odbyła się dwudniowa wycieczka na której zwiedziliśmy dwa z najpiękniejszych i najciekawszych miast Europy, tj. Drezno i Pragę. Uczestniczyliśmy też z tradycyjnych Jarmarkach Bożonarodzeniowych organizowanych przez te miasta.

 

                                    Foto z wycieczki

 

 

 

 

 

SPOTKANIE OPŁATKOWE

 

W dniu 22.12.2017r. Zarząd SEiRP Gniezno zorganizował dla swych członków uroczyste spotkanie opłatkowe. W spotkaniu tym udział wzięli też zaproszeni goście: Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz, Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Przemysław Kozanecki, przedstawiciel Starosty dyrektor Marcin Makohoński, kapelan policji ks. Jacek Orlik i Prezes Związku Żołnierzy WP Jan Stefanek. Po okolicznościowych wystąpieniach, do obecnych przemówił ks. Kapelan Jacek Orlik, po czym wspólnie zaśpiewano kolędę a następnie przełamano się opłatkiem. Po złożeniu sobie życzeń przystąpiono do wspólnej wieczerzy. Spotkanie przebiegło w bardzo rodzinnej - świątecznej atmosferze.

 

                                             Foto ze spotkania