KRS - 0000043188

monitoring pozycji

UWAGA !!!

 

Jeżeli ktoś z uczestników powyższych wydarzeń wykonał ciekawe fotografie i chciałby je pokazać innym, proszę przesłać je na adres: seirp.gniezno@wp.pl - zostaną opublikowanie w tym serwisie

„Cha Cha”  w  gnieźnieńskim teatrze.

W dniu 25 lutego 2012 r. -18 osobowa grupa członków naszego koła udała się kolejny raz do teatru. Tym razem obejrzeliśmy  najnowszy spektakl wystawiany przez Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie, czarną komedię Rafała Szamburskiego pt. "Cha-cha" w reż. Andrzeja Malickiego.

Bohaterami tej sztuki stało się miasto Gniezno i niektórzy jego obywatele.

 

                                             impresja filmowa na You-Tube

Zebranie gnieźnieńskich emerytów policyjnych

06 marca 2012 r.  odbyło się comiesięczne zebranie ogólne emerytów i rencistów policyjnych Poza sprawami organizacyjnymi, omówiono stan przygotowań, oraz warunki  uczestnictwa w najbliższych uroczystościach i imprezach, tj. w spotkaniu z okazji  Dnia Kobiet, wyjazdu do operetki w dniu 16 marca, wycieczki do Lichenia w dniu 19 kwietnia, pobytu nad morzem 11-18 maja i innych.

                                                                        więcej

.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

 

09 marca 2012 r.  Zarząd Koła zaprosił do restauracji „Gwarna”  członkinie  gnieźnieńskiego koła SEiRP, na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyli też niektórzy członkowie koła ze swoimi partnerkami. Były kwiaty, szampan i życzenia, oraz oczywiście odśpiewano paniom tradycyjne „STO LAT”. Po dobrym obiedzie bawiono się wybornie przez kilka godzin. ….

 

 

.

Wyjazd do Sanktuarium w Licheniu

 

W dniu 19 kwietnia 2012 roku  grupa członków i sympatyków naszego koła  udała się do Lichenia. Poznaliśmy historię Sanktuarium, odwiedziliśmy kościół św. Doroty, przeszliśmy Golgotę, zwiedziliśmy Bazylikę - uczestniczyliśmy też we mszy świętej.  W drodze powrotnej do Gniezna zatrzymaliśmy się w lesie grąblińskim,  w miejscu skąd bierze początek historia obrazu Matki Boskiej Licheńskiej.

                                                                                          Foto galeria

 

 

 

 

 

Zmarł nagle nasz kolega

 

W dniu 07 kwietnia 2012 r. zmarł nagle w wielu 64 lat

Kol. Ryszard Nawrocki - członek naszego koła 

 

Pogrzeb odbył się w środę 11.04.2012 r. 

 

Spoczywa na cmentarzu św. Krzyża w Gnieźnie

 

 

 

.

Zmarł nasz kolega Członek Senior

 

W dniu 16 maja 2012 r. zmarł  w wielu 85 lat

Kol. Edmund Wagner - Członek Senior SEiRP

Pogrzeb odbył się w dniu 19.05.2012 r. 

na cmentarzu św. Krzyża w Gnieźnie

 

W ostatnim pożegnaniu, poza rodziną i najbliższymi uczestniczyli byli i obecni funkcjonariusze policji, oraz wielu naszych członków, wraz oficjalną delegacją Koła.

 

 

 

.

Wspólny pobyt nad morzem

W dniach 11 - 18 maja 2012 roku  grupa członków naszego koła oraz emeryci straży pożarnej na zaproszenie Związku Żołnierzy WP, przebywała nad morzem w Ośrodku  w WDW w Rogowie, gdzie wspólnie z emerytami wojskowymi odpoczywali.

Organizatorem wyjazdu był Związek Żołnierzy WP Zarząd Koło przy ZRB ul. Sobieskiego w Gnieźnie.

Szczególne podziękowania za organizację tego wyjazdu składamy kol. Edmundowi Jagodzińskiemu.

 

 

 

 

 

Święto Policji w Gnieźnie

 

W dniu 27 lipca odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji. W obchodach uczestniczyła też delegacja naszego koła, która złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem pomordowanych policjantów. Nasi przedstawiciele uczestniczyli również w akademii, która odbyła się 

w Centrum Kultury STD.

 

 

 

 

 

PIKNIK RODZINNY „ Pożegnanie lata na strzelnicy ”

 

Zarząd Koła SEiRP wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie zorganizował  na strzelnicy w Lesie Miejskim Piknik Rodzinny, na który zaproszono, kolegów emerytów i rencistów z bratnich służb mundurowych wraz z rodzinami. Serwowano smaczną grochówkę z wkładką, były kiełbaski z ogniska, napoje chłodzące oraz kawa, herbata.  Oczywiście nie mogło się obyć bez dobrej muzyki.

 

W ramach pikniku przeprowadzono Zawody Strzeleckie Związków i Stowarzyszeń Emerytów i Rencistów Służb Mundurowych w Gnieźnie. Strzelano w pistoletu wojskowego w kategoriach: - zespołowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie i indywidualnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gnieźnie.

                                             Fotogaleria

 

 

Wypad nad polskie morze

 

Zarząd Koła zorganizował trzydniowy wypad nad morze. W dniach 26-28 sierpnia 2012 roku  38 osobowa grupa przebywała w ośrodku wczasowym nad samym morzem w Ustce. Były tańce w tawernie, rejs statkiem po Bałtyku, oraz spacery po pięknej usteckiej plaży. W drodze powrotnej zwiedziliśmy również Zamek w Bytowie.

W wyjeździe uczestniczyli też członkowie związków emeryckich straży pożarnej i wojska oraz przyjaciele i sympatycy naszej organizacji.

                           Foto galeria

 

 

 

Nasi strzelali w Biedrusku

W dniu 21 września 2012r. w Biedrusku odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne, zorganizowane przez Zarząd Wojewódzki ZŻWP. W zawodach tych startowało 13 drużyn reprezentujących związki i organizacje służb mundurowych, w tym trzyosobowy zespół naszego koła. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: Strzelanie z karabinka KbkAK - odległość 100m., strzelanie z pistoletu P-83—25 m., oraz rzut granatem do celu - odległość 25 m.

                                                       Fotki …..

Zebranie Członków Koła SEiRP w Gnieźnie

W dniu 2 października 2012 r. i 6 listopada odbyły się kolejne comiesięczne zebrania ogólne członków. Omówiono imprezy, które się odbyły we wrześniu: Piknik rodzinny „ Pożegnanie lata na strzelnicy” oraz Zawody Strzeleckie w Biedrusku. Kol. Jerzy Nowak otrzymał  pamiątkowy grawerton w podziękowaniu za duży wkład w organizację pikniku. Zarząd przedstawił szczegółowy plan działania do końca  bieżącego roku. Ustalono między innymi, że uroczyste spotkanie z okazji Dnia Seniora odbędzie się w piątek 23 listopada  o godz. 17.oo w restauracji „Herbowa” gdzie będzie można też posłuchać muzyki i potańczyć.

           Foto galeria

Zwycięski puchar turnieju karcianego trafił do Gniezna

 

W niedzielę 18 listopada 2012 r. w Lubaszu koło Czarnkowa odbył się II Turniej Indywidualny w „Baśkę” SEiRP okręgu pilskiego, o Puchar Wójta Gminy Lubasz.  W tym roku do graczy wywodzących się z kół okręgu pilskiego dołączyła reprezentacja gnieźnieńskiego koła SEiRP.

Rozegrano pełne cztery rundy turniejowe. W końcowej klasyfikacji zdecydowanie zwyciężył członek gnieźnieńskiego koła SEiRP kol. Wojciech Bleja.

 

Tryumfatorzy turnieju otrzymali puchary, dyplomy i  drobne upominki, które wręczali: Wójt Gminy Lubasz Zbigniew Jahns oraz Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie insp. Robert Kotwica. Obecni byli także, Prezes Zarządy Okręgowego SEiRP w Pile Tadeusz Dębski, oraz I Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Poznaniu i Prezes Koła w Gnieźnie Cz. Połka.  Zawody Zorganizował Zarząd Koła SEiRP w Czarnkowie i Zarząd Okręgowy SEiRP w Pile.

                                                                                                   Galeria zdjęć

Dzień Seniora z tańcami

 

W  23 listopada 2012 w Restauracji „Herbowa” w Gnieźnie, Zarząd gnieźnieńskiego koła SEiRP zorganizował dla swoich członków i sympatyków spotkanie z okazji Dnia Seniora. W spotkaniu tym uczestniczyli też zaproszeni goście: podinsp. Przemysław Kozanecki Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie, st.asp. Robert Lewandowski - Przewodniczący NSZZP przy KPP Gniezno, oraz Andrzej Klimuk - Prezes Związku Emerytów i Rencistów Straży Pożarnej przy KPPSP w Gnieźnie. Były też toasty i życzenia dla seniorów, medale i dyplomy dla najaktywniejszych członków koła. Następnie zabrzmiała muzyka przy dźwiękach której uczestnicy spotkania bawili się wybornie przez klika godzin.

                                                                                        Galeria  zdjęć …...

SPOTKANIE OPŁATKOWE

We wtorek 11 grudnia 2012 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie, odbyło się comiesięczne spotkanie członków i gnieźnieńskiego koła SEiRP. Spotkanie to miało charakter szczególnie uroczysty, ze względu na okres przedświąteczny. Gośćmi emerytów i rencistów policyjnych byli: Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie podinsp. Przemysław Kozanecki, oraz Diecezjalny Duszpasterz Policji - Ks. Kapelan Jacek Orlik

                                                                     

                                                        Galeria zdjęć ….

Inne wydarzenia:

Pole tekstowe: Wydarzenia 2012 roku